Starstable - podzimní jezdci

13. listopadu 2011 v 15:32 | TE-Horses

Starstable 1 - podzimní jezdci

(když kliknete na černobílá obrázek, objeví se obrázky z vybraného dílu ;)
Hra se mi celkem dost líbí. Určitě má své mouchy, ale také mnoho kladů, které jsou ve hře ať už důležitější či méně. Na trhu jsou 3 díly - zimní, jarní a letní jezdci - podzimní se zabývají hlavně Cross Country (každý díl je jinak zaměřen)

Ve hře: Můžete svého koně, hřebelcovat, napojit a nakrmit, popřípadě koním z jiných stájí i vykydat a to vše je jen otázkou pár sekund! Plníte různé úkoly, kvůli kterým jste pak posunováni o úrovně, za které dostáváte "dovednostní body", které použijete pro zlepšení svých jezdeckých dovedností (vedení, jízda, skoky, péče). Tedy už dříve zmíněné čištění boxů, ale také čištění koní, pak napájení a krmení vám vynáší peníze (v každé vesnici je taková informační tabule, když na ni kliknete, můžete si dát za úkol předchozí věci), za které si pak můžete koupit nového koně (pro vaši, nebo nižší úroveň), popřípadě věci na toho koně, nebo na sebe. Pak si je možno koupit seno, pokud by jste jeli dále od stájí ;). Peníze se ale dají vydělat i tím, že sbíráte rostliny, zeleninu, nebo ovoce , které prodáte (bohužel v dílech mimo podzimní jezdce už se ovoce, zelenina ani nic podobného po zemi nevyskytuje) nebo plněním úkolů!

FAQ:
Do komentářů mi napište, co by jste o hře chtěli vědět a tady to bude napsáno s odpovědí ;)

To je zatím vše a teď na fotky ze hry:

Minimální technické požadavky:
Windows 98, Win98SE, Win2000, Windows Millennium, Windows XP, procesor Intel Pentium III 600 MHz nebo jiný srovnatelný, 128 MB RAM, volné místo na disku: 200 MB, 32MB grafická karta (kompatibilní s rozhraním DirectX verze 9), zvuková karta (kompatibilní s rozhraním DirectX verze 9), DirectX verze 9 (k dispozici na CD)

- to ale neznamená, že hra nepojede na Windows 7, nebo Vista! Toto jsou jen MIMIMÁLNÍ požadavky.

Tak ahoj a nezapomeň napsat nějakou otázku ke hře!

© Článek nesmíš zkopírovat! - možná když se zeptáš a uvedeš zdroj! ©

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.